Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
facebook
^DO GÓRY^

 • 1 Witamy na stronie
  Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku
 • 2 Szkoła dla Ciebie !
  Szkoła z przyszłością
 • 3 Szkoła dla Ciebie !
  To Szkoła dla Ciebie
 • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
  Realizujemy projekt
 • 5 Kierunki kształcenia :
  Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

  
  
  

Ostatnie dni w Spoleto

   Trzy tygodnie minęły zadziwiająco szybko. Szykujemy się do powrotu. Ostatnie fotki, pakowanie prezentów i pamiątek. Przed nami ostatni wspólny, uroczysty obiad. Żal wyjeżdżać, tym bardziej, że ciepło, że przemiła obsługa i przesympatyczne tutorki. Ale wspólnie ustaliliśmy, że staż w Spoleto będzie nam przywodzić na myśl utwór, który nieustannie towarzyszył nam ze stacji radiowych i programu muzycznego na kanale Dee Jay tutejszej telewizji: Ghali – Cara Italia.

   Zostawiamy po sobie mały ślad. Ola, Natalia i Karolina z architektury krajobrazu wraz z Panią Kasią swoje wolne popołudnia poświęciły na uporządkowanie terenu wokół Villa Redenta i obsadzenie pustych donic kolorowymi kwiatami sezonowymi.

WIDGET-RADIO5

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

 Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku | 2013