^DO GÓRY^

Szkoła z przyszłością
  • 3 Szkoła dla Ciebie !
    To Szkoła dla Ciebie
  • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
    Realizujemy projekt
  • 5 Kierunki kształcenia :
    Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

Biblioteka szkolna zaakcentowała Walentynki

14 lutego - święto Zakochanych, czyli popularne Walentynki. Biblioteka Szkolna postanowiła z tej okazji obdarować nauczycieli, uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły słodkościami, ale akcentu czytelniczego nie mogło oczywiście zabraknąć. Do słodyczy zostały dołączone piękne cytaty o miłości zaczerpnięte z książek naszego bibliotecznego księgozbioru.

Z okazji Walentynek wszystkim czytelnikom (i nie tylko) Biblioteka Szkolna życzy Dobrej miłości i ukochanych ludzi wokół siebie.

Katarzyna Mosiej

WIDGET-RADIO5

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !