Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
facebook
^DO GÓRY^

 • 1 Witamy na stronie
  Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku
 • 2 Szkoła dla Ciebie !
  Szkoła z przyszłością
 • 3 Szkoła dla Ciebie !
  To Szkoła dla Ciebie
 • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
  Realizujemy projekt
 • 5 Kierunki kształcenia :
  Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

  
  
  

Edukacja Globalna

Marsz na rzecz Pokoju na Świecie

W dniu 08 czerwca 2017 r. w klasie III A/OT miała miejsce lekcja religii: "Pokój na świecie zaczyna się w nas samych", przeprowadzona w ramach edukacji globalnej a będąca podsumowaniem omawianej wcześniej treści encykliki papieża Jana XXIII „Pacem in terris” w której zostały określone cztery filary pokoju na świecie: prawda, sprawiedliwość, miłość, wolność. Ukazana została konieczność budowania pokojowej przyszłości świata oparta nie na równowadze militarnej ale na ludziach rezygnujących z egoizmu, współzawodnictwa i budujących wzajemne zaufanie między narodami . To z przyjętych w/w filarów pokoju może wyrastać szacunek i tolerancja dla różnic wynikających z odmienności kultur, ustrojów społecznych i światopoglądowych. Klasa podczas zajęć przygotowała baner a na każdym z balonów wypisała poszczególne filary pokoju, które jak swoista modlitwa wzniosły się wraz z wiatrem ku górze- Bogu- Dawcy wszelkiego Pokoju na świecie.

WIDGET-RADIO5

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

 Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku | 2013