Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
facebook
^DO GÓRY^

 • 1 Witamy na stronie
  Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku
 • 2 Szkoła dla Ciebie !
  Szkoła z przyszłością
 • 3 Szkoła dla Ciebie !
  To Szkoła dla Ciebie
 • 4 "Nowoczesna edukacja - kompetentny pracownik"
  Realizujemy projekt
 • 5 Kierunki kształcenia :
  Turystyka, Drogownictwo, Geodezja, Budownictwo Ochrona Środowiska, Technologia Żywności, Architektura Krajobrazu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, SZKOŁA DLA CIEBIE!

  
  
  

Phare 2002

Projektem "Monitoring wód powierzchniowych występujących na terenie powiatu ełckiego" szkoła zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Phare 2002 "Promocja zatrudnienia i rozwój zasobów ludzkich w województwie warmińsko-mazurskim". Nagrodą jest ok. 11,2 tys. euro, za które zostanie zakupiony specjalistyczny sprzęt laboratoryjny do wykonywania analiz chemicznych wody i ścieków. Sprzęt wzbogaci bazę dydaktyczną szkoły i pozwoli na uatrakcyjnienie zajęć lekcyjnych na kierunku "ochrona środowiska".

Wynikiem wdrożenia projektu będzie lepsze przygotowanie przyszłych absolwentów szkoły - techników ochrony środowiska - do pracy w ośrodkach badań i kontroli środowiska, stacjach uzdatniania wody i oczyszczalniach ścieków czy w laboratoriach badania wody.

Projekt przygotowali nauczyciele: Danuta Wojtowicz, Marta Sieńkowska-Obrycka, Małgorzata Niedźwiedzka oraz Przemysław Kamiński. Ze strony Starostwa Powiatowego w Ełku koordynatorem był wicestarosta Jarosław Franczuk.

MENU GŁÓWNE

WIDGET-RADIO5

Mała Sala Gimnastyczna
Stadion z imieniem !
Widok Hol 1 piętro

 Zobacz Widok ulicy - Street View (kliknij)

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku | 2013